Login: Hasło:
Platforma Transakcji Barterowych
...

Błyskawiczna Sprzedaż

Kredyt odsetkowy uznajemy za bardzo szkodliwy i z tego powodu nigdy nie będzie on u nas stosowany.

Kredyt zwykły (bez odsetek) również uznajemy za szkodliwy gdyż mimo braku odsetek prowadzi do długu i uzależnienia ciebie od naszego serwisu. Jednak nie wykluczamy go całkowicie, jeśli bardzo będzie ci na nim zależało to każdą prośbę rozpatrzymy indywidualnie.

Żeby uniknąć jakiegokolwiek kredytu i związanego z nim długu (pożycza się łatwo a oddaje ciężko) opracowaliśmy inne sposoby na niesienie pomocy bartersom.

Jeśli potrzebujesz szybko nabyć punkty barterowe możesz to zrobić na dwa sposoby:

1. Zaproponuj nam jakiś atrakcyjny towar za punkty. Jest to tak zwana Błyskawiczna Sprzedaż. Idealnym rozwiązaniem będzie, jeśli zaproponujesz nam coś, czego masz zbyt dużo by szybko to zbyć z magazynu, ale co jednocześnie będzie miało realną wartość. My ten towar wystawimy w ofercie barterowej na serwisie. Dzięki temu pozbędziesz się nadmiaru towaru i jednocześnie nabędziesz inne towary bez sięgania po tradycyjny pieniądz.

2. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz dokonać Błyskawicznej Sprzedaży możesz zamienić stary pieniądz (złotówki) na punkty barterowy. My pozyskane w ten sposób pieniądze wykorzystamy do reklamowania serwisu lub do nabycia towarów w celu wystawienia w serwisie. Pamiętaj, że wymiana pieniędzy na punkty działa tylko w jedna stronę. Nie można wymienić punktów na pieniądze chyba, że ktoś je umieści w serwisie, jako zwykły towar.
Korzystając z serwisu, akceptujesz jego Regulamin | ProApps.pl - Kluczbork & IrdPoland.pl
Polityka plików Cookies | Polityka prywatności | Barter