Login: Hasło:
Platforma Transakcji Barterowych
...

Program Partnerski

Dla tych, którzy doceniają barter i pragną mieć swój udział w zyskach platformy barterowej Bartersi.pl oferujemy program partnerski (PP) z wysokim wynagrodzeniem, bo aż 25% wartości wymienionych złotówek na punkty barterowe. Celem programu partnerskiego jest z jednej strony zwiększenie skutecznej reklamy a z drugiej strony stworzenie społeczności aktywnie związanej z ideą barteru i naszą platformą. Zależy nam na wyłonieniu najbardziej zaangażowanych osób i na godnym wynagrodzeniu ich wysiłków.

W naszych planach jest powołanie grupy doradczej, która będzie współuczestniczyć w zarządzaniu całym systemem barterowym. Najbardziej sprawiedliwym sposobem na wyłonienia takich liderów jest ich skuteczne zaangażowanie we wspólną pracę nad rozwojem tej platformy i idei w Polsce. W programie partnerskim obiektywnym miernikiem skuteczności jest ilość zdobytych punktów. Do zarządu nie szukamy ludzi „mocnych w buzi” ani urodziwych, zamożnych lub takich w towarzystwie, których nam miło płynie czas. Szukamy osób naprawdę zaangażowanych i program partnerski jest najbardziej obiektywnym kryterium oceny. To od Ciebie zależy ile osiągniesz i jak bardzo się zaangażujesz w tworzenie nowej społeczności wolnej ekonomicznie od obecnego systemu bankowego.

Oczywiście istnieją też inne formy zaangażowania, ale program partnerski jest jedynym w pełni obiektywnym i dostępnym dla każdego bez wyjątku. Nie musisz nawet się z nami kontaktować, przekonywać nas i namawiać. Robisz swoje a kiedy wyrośniesz na lidera sami Cię zauważymy. Jednocześnie nawet, jeśli byś miał zbyt małe sukcesy by należeć do najlepszych to i tak zostaniesz wynagrodzony w skali, jaką sobie wypracujesz.

Kolejną zaletą naszego programu partnerskiego jest to, że możesz zarabiać nawet wśród ludzi zadeklarowanych, jako przeciwnicy barteru. Nie wiem czy tacy wrogowie istnieją, ale jeśli tak to na nich także możesz zarabiać w tym systemie PP. Każdy może dokonać transakcji na stronie Bartersi.pl. Jeśli nie jest zainteresowany wymianą swoich towarów lub usług na inne to przecież może dokonać zwykłego przelewu złotówek które są równe do pkt. w stosunku 1 do 1.

Kolejne osoby, które mogą nawet nie wiedzieć o istnieniu Bartersów to klienci serwisu Metodaplus.pl Jest to platforma do nauki języków obcych. Wprawdzie obecnie jest tam dostępna tylko nauka języka angielskiego, ale to niebawem ulegnie zmianie, ofert językowych będzie więcej. Tak samo w naszych planach jest podpięcie programu partnerskiego do tradycyjnych sklepów gdzie w ogóle nie pojawia się słowo wymiana lub barter.

Żeby wziąć udział barterowym programie partnerskim należy dokonać bezpłatnej rejestracji w serwisie specjalnie do tego przystosowanym.

 

Korzystając z serwisu, akceptujesz jego Regulamin | ProApps.pl - Kluczbork & IrdPoland.pl
Polityka plików Cookies | Polityka prywatności | Barter