Login: Hasło:
Platforma Transakcji Barterowych
...

Punkty w serwisie

Punkty w serwisie, jakie widzisz przy każdym ogłoszeniu to sposób na określenie wartości oferowanego produktu lub usługi ułatwiający porównanie ze sobą różnych ofert. Dla uproszczenia przyjęliśmy na początku, że jeden punkt odpowiada jednej złotówce. Z uwagi na Twoje bezpieczeństwo punkty nie podlegają wymianie na złotówki i poza serwisem nie posiadają wartości. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy wstanie chronić twoje punkty przed nieuczciwym kontrahentem lub wyłudzeniem. System jest zamknięty dla członków na zasadach przypominających elitarny klub.

Jak wejść w posiadanie punktów?

Prawidłowym i zalecanym sposobem zdobycia punktów barterowych jest wystawienie produktu lub usługi w serwisie. Wymiana produktów na punkty pozwoli później na dokonanie transakcji odwrotnej, czyli wymiany punktów na pożądany produkt lub usługę.

Na początku działalności dopuszczamy możliwość szybkiego zdobycia punktów przez ich zakup. Takie rozwiązanie jest niezalecane w dłuższej perspektywie, ale konieczne w pierwszej fazie istnienia serwisu z uwagi na dużą przewagę produktów i usług nad ilością punktów w systemie. Pozyskane w ten sposób pieniądze wykorzystujemy do opłacenia reklamy serwisu lub do zakupu atrakcyjnych produktów, które umieszczamy w serwisie dla wzbogacenia oferty. Punkty nie są pieniądzem, choć skutecznie go zastępują.

Wejdź w posiadanie punktów lub wystaw coś już teraz.
Korzystając z serwisu, akceptujesz jego Regulamin | ProApps.pl - Kluczbork & IrdPoland.pl
Polityka plików Cookies | Polityka prywatności | Barter