Login: Hasło:
Platforma Transakcji Barterowych
...

Zwiększ Zyski!

Możesz mieć wszystko bez pieniędzy dzięki serwisowi Bartersi.pl. Pomysł polega na wymianie (barter) towaru lub usługi na inny towar lub usługę, ale nie bezpośrednio, co jest trudne, lecz z pośrednictwem wartości punktowej. Wymiana jeden na jeden jest trudna gdyż rzadko się zdarza by ktoś miał to, co Ciebie interesuje i jednocześnie chciał to, co Ty masz do zaoferowania.

Na pewno masz dużo przedmiotów, które nie są Ci już potrzebne lub posiadasz wolny czas i umiejętności, za które ktoś chętnie by ci zapłacił towarem lub swoimi usługami. Bardzo rzadko zdarza się by ktoś pracował dla samego posiadania pieniędzy. Przeważnie chodzi nam o to, co za pieniądze możemy nabyć. Serwis Bartersi.pl wszystkie te przedmioty dostarczy Tobie z pominięciem pieniędzy.

Serwis Bartersi.pl umożliwia wymianę wielopoziomową, co oznacza, że kto inny korzysta z Twojej oferty a u kogo innego ty korzystasz.

Przykład;
Użytkownik A ma na wymianę chleb, ale chce zamienić go na kiełbasę.
Użytkownik B ma na wymianę kiełbasę, ale chce zamienić ją na jajka.
Użytkownik C ma jajka, ale chce Zamienic je na chleb.
W prostym barterze jeden na jeden nie dojdzie do transakcji, ale w serwisie Bartersi.pl jest to możliwe. Wystarczy do wymiany dołożyć punkty. Punkty w tym systemie są tym, co każdy akceptuje według własnej wyceny wartości tych punktów. Jeśli sprzedawca jajek wycenia że 1 punkt równa się 1 jajko to żeby kupić 1kg kiełbasy za 20 pkt. musi najpierw komuś odstąpić 20 jajek po 1pkt. Nie musi tych jajek wciskać na siłę sprzedawcy kiełbasy może wyminie je na punkty z kilkoma osobami i właśnie w tym momencie widać jak dużo zalet ma serwis Bartersi.pl.

Sam możesz przekonać się o tych zaletach rejestrując się w serwisie.
Korzystając z serwisu, akceptujesz jego Regulamin | ProApps.pl - Kluczbork & IrdPoland.pl
Polityka plików Cookies | Polityka prywatności | Barter